60 lecie szkoły, ślubowanie klas I-szych oraz piknik jubileuszowy

W piątek, 12 października 2018 roku, odbyły się Akademia z okazji jubileuszu 60-lecia naszej szkoły oraz ceremonia ślubowania klas pierwszych.

Na uroczystości przybyli m. in. przedstawiciele Dzielnicy Mokotów, Związku Nauczycielstwa Polskiego, NSZZ Solidarności, nauczyciele i absolwenci. Uczniowie klas pierwszych, drugiej i trzeciej przygotowali część artystyczną – recytację wierszy, śpiewanie piosenek oraz pokaz taneczny, natomiast uczniowie klas starszych przygotowali część sportowo-taneczną. Szkoła otrzymała listy gratulacyjne. Drugą częścią obchodów był sobotni Piknik Jubileuszowy, na który zostali zaproszeni wszyscy uczniowie oraz absolwenci szkoły. Podczas pikniku odbyły się warsztaty plastyczne, zorganizowano loterię, konkursy sportowe i wiele innych atrakcji.

ZAPRASZAMY DO GALERII
Jubileusz 60-lecia szkoły, ślubowanie klas I-szych