Rowerowy maj

Szanowni Rodzice!

Nasza placówka bierze w tym roku udział w kampanii Rowerowy Maj. Kampania będzie promować dojazdy dzieci do szkół w aktywny sposób, na rowerze, hulajnodze, wrotkach, rolkach, deskorolkach. Cała akcja odbędzie się w maju, ale organizatorzy zaczynają już teraz przygotowywać się do tego intensywnego czasu. Zależy im, abyście Wy, Rodzice, mieli jak największy wpływ na bezpieczeństwo swoich dzieci podczas tego miesiąca.

Poniżej znajduje się link do ankiety, stworzonej przez koordynatorów Rowerowego Maja – pracowników Zarządu Dróg Miejskich m. st. Warszawy. Zebrane odpowiedzi posłużą do przygotowania materiałów informacyjnych, warsztatów z bezpieczeństwa na drodze, a także do działań związanych z pracami nad infrastrukturą drogową w Warszawie. W kampanii bierze udział 100 tysięcy dzieci 250 szkół i przedszkoli – to naprawdę ogromna skala, a Wasz głos będzie usłyszany i może mieć realny wpływ na drogową sytuację w Warszawie!

Wypełnienie ankiety nie jest obowiązkowe, jednak pomoże przy dopasowaniu samej akcji i towarzyszących jej działań edukacyjnych jak najbardziej do potrzeb Waszych i Waszych dzieci. Wypełnienie ankiety zajmuje 15 minut, można bez problemu zrobić to na telefonie. Ankieta będzie aktywna do czwartku 14.03.2019

Oto link do ankiety: https://rowerowymaj.webankieta.pl/

Zachęcamy gorąco do jej wypełniania!

Pozdrawiam serdecznie Koordynator
Igor Mierzwński