!! Zmiana zasad rekrutacji do przedszkoli i I klas szkół podstawowych, w związku
z koronawirusem w Polsce

Wnioski przyjmowane będą do 20 marca. Rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów:
1. Wysłanie skanu wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adresplacówki. Adresy mailowe i numery telefonów placówekmożna znaleźć na stronach przedszkoli lub na stronie Biura Edukacji www.edukacja.warszawa.plW zakładce Edukacja warszawska/ szkoły i placówki publiczne w zestawieniu w pliku excel.

2. Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki. W placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk,ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego, 1.5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.

W wypadku niemożności otrzymania z zakładu pracy zaświadczenia placówki będą przyjmować oświadczenia rodziców o ich późniejszym dostarczeniu.

Komunikat w języku angielskim: pobierz

Komunikat w języku ukraińskim: pobierz

Komunikat w języku wietnamskim: pobierz

Więcej informacji na stronie Biura Edukacji