Podziękowanie za udział w zajęciach i konkursie tematycznym  o Zespole Downa.

Chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim uczniom klas 0-VII i ich nauczycielom, którzy wzięli udział w wydarzeniach  związanych z obchodami Święta Osób z Zespołem Downa.

W klasach starszych wychowawcy rozmawiali, o tym czym jest  Zespół Downa, uczniowie poznawali historię dzieci z dodatkowym chromosomem i rozmawiali o problemach osób niepełnosprawnych.W klasach młodszych nauczyciele czytali książki i na tej podstawie rozmawiali z uczniami, o tym jacy są ich koledzy uczący się w specjalnych szkołach podstawowych.   Został przeprowadzony tematyczny konkurs plastyczny przy dużym wsparciu i zaangażowaniu nauczycieli świetlicy, wychowawców klas i wielu rodziców.  Wszystkie dostarczone prace zostały wystawione przy wejściu do szkoły.
Nasi najmłodsi uczniowie ze swoją  wychowawczynią  przygotowali  prezenty świąteczne- zabawki z włóczki.  Podarek wraz z kartą z życzeniami zostały przekazane Waszym kolegom ze Szkoły Podstawowej nr 123 na warszawskim Żoliborzu.

Dziękujemy za Waszą aktywność i śliczne prace plastyczne, które wykonaliście. Brawo!