Dzień kobiet w klasie 1a

,,Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen.
Wszystkie kobiety, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki.”

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. W tym wyjątkowym dniu na uczennice czekało wiele niespodzianek i atrakcji.

W klasie 1a dziewczynki miały za zadanie narysować z zasłoniętymi oczami swój portret, wykonać jak najdłuższe korale z pociętych słomek, zjeść pączka z bitą śmietaną bez oblizywania się. Nie zabrakło też konkursu „brakujące krzesło”. Podczas wykonywania zadań i zabaw towarzyszyli im chłopcy, którzy dzielnie im pomagali i dopingowali.
Na zakończenie chłopcy obdarowali dziewczynki pięknymi kwiatami i złożyli im najserdeczniejsze życzenia. Był to dzień pełen wrażeń, radości i śmiechu.