Katarzyna Kołodziejczak-Śliwińska

dyrektor szkoły

Beata Kaźmierczak

wicedyrektor

ewa głażewska

nauczyciel oddziału przedszkolnego

Klaudia Sokołowska

nauczyciel oddziału przedszkolnego

Martyna Skiba

wychowawca klasy 1a

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Martyna Kurek

wychowawca klasy 2a

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Aneta Kania

wychowawca klasy 3a

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Martyna Kasperczyk

wychowawca klasy 3b

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Hanna Gembara

wychowawca klasy 5a

nauczyciel języka polskiego

Paulina Kwiatkowska

wychowawca klasy 6b

nauczyciel matematyki i informatyki

Karolina Kaczmarek

wychowawca klasy 6c

nauczyciel plastyki oraz świetlicy

Kinga Bilicka

wychowawca klasy 7a

nauczyciel wychowania fizycznego

Monika Liesenfeld

wychowawca klasy 7b

nauczyciel języka niemieckiego

Tomasz Krzyżaniak

wychowawca klasy 8a

nauczyciel wychowania fizycznego

Barbara Kowalska

wychowawca klasy 8b

nauczyciel przyrody, geografii

Marta Antoniak

nauczyciel wspomagający

Bartłomiej Białobrzewski

nauczyciel języka angielskiego

Rafał Borkowski

nauczyciel historii i etyki

Aneta Cwojdzińska

nauczyciel świetlicy

Iwona Gac

nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

Łukasz Domański

nauczyciel wychowania fizycznego

Sławomir Gaczkowski

nauczyciel chemii

Anna Głuśniewska

nauczyciel biologii

Beata Janik – Bąk

nauczyciel świetlicy

Aneta Kocka – Kolman

pedagog

Sławomir Kołatek

nauczyciel katecheta

Anna Lengowska

nauczyciel języka angielskiego

Breza Justyna

logopeda

Igor Mierzwiński

nauczyciel techniki

Hanna Paszkowska

nauczyciel wspomagający

Kamila Palińska

kierownik świetlicy

Anna Pałys – Rolka

nauczyciel wychowania fizycznego

Joanna Piłat - Kaliska

nauczyciel języka polskiego

Jan Ryngajłło

nauczyciel muzyki

Elżbieta Szaciłło

nauczyciel języka polskiego

Ilona Szelągowska

nauczyciel świetlicy

Jadwiga Szmigiel

nauczyciel bibliotekarz

Elżbieta Maciocha

nauczyciel matematyki

Magdalena Tarnowska

logopeda

Agnieszka Biała - Kędra

psycholog

Katarzyna Wójcicka – Ciołek

nauczyciel świetlic

Iwona Wrzosek

nauczyciel matematyki

Paulina Zagumna - Świniarska

nauczyciel świetlicy

Klaudia Byczkowska

nauczyciel wspomagający

Agata Gardas

nauczyciel wspomagający

Anna Nosowska - Zaremba

nauczyciel wspomagający

Małgorzata Mazuruk

nauczyciel świetlicy

Zdzisława Sopel

nauczyciel świetlicy