Rozpoczęcie roku szkolnego

1. Na terenie szkoły mają zastosowanie wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy.
  2. Powitania uczniów klas I-VIII odbywać się będą o różnych godzinach
    w wyznaczonych miejscach .
  3. Ruch uczniów na terenie placówki odbywa się według harmonogramu.
  4. W klasach I-IV dopuszcza się obecność jednego rodzica/opiekuna prawnego dziecka pod warunkiem bezwzględnego przestrzegania obowiązujących procedur i stosowania się do poleceń pracowników szkoły.
  5. W budynku szkoły wszyscy mają obowiązek posiadania maseczki zasłaniającej nos i usta.
  6. Należy zachować bezpieczną odległość od innych osób.
  7. Dn. 01.09.2020r. na teren szkoły można wejść nie wcześniej niż 10 minut przed wyznaczoną godziną spotkania, należy pamiętać o zachowaniu odpowiedniego dystansu.
  8. W dniu rozpoczęcia roku szkolnego nie ma możliwości wejścia do sal lekcyjnych, nie wolno też wchodzić do szatni.
  9. Kontakt z sekretariatem szkoły odbywa się drogą mailową, telefonicznie lub poprzez okienko podawcze przy wejściu głównym.

Obowiązuje strój galowy:
– dziewczynki: biała bluzka, granatowa lub czarna spódniczka;
– chłopcy: biała koszula, granatowe lub czarne spodnie.

8:30 – klasa 2a, 2b, 3a
9:30 – 1a
parter – korytarz (wejście B)
10:00 – 4a, 4b