W odwiedzinach u Seniorów

Wielkanoc to magiczny czas, kiedy szczególnie cieszymy się obecnością bliskich i rodziny. Są jednak osoby samotne lub które, w obecnym czasie pandemii, nie mają możliwości spotkania się z bliskimi. Specjalnie dla nich uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 202 oraz przedszkolaki z mokotowskich przedszkoli przygotowali świąteczne kartki z życzeniami. Chcieliśmy pokazać im, że są osoby, które o nich myślą i życzą im wszystkiego co najlepsze.
Tuż przed świętami kartki z życzeniami i drobne upominki zostały przekazane Seniorom z Domu Pomocy Społecznej. Pracownika Oświaty.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy czynnie włączyli się do naszej akcji i przygotowali przepiękne kartki świąteczne.
Szczególe podziękowania składamy Samorządowi Uczniowskiemu ze Szkoły Podstawowej Nr 202 za przygotowanie akcji oraz mokotowskim przedszkolom (Przedszkolu Nr 148, Przedszkolu Nr 189, Przedszkolu Nr 190, Przedszkolu Nr 193, Przedszkolu Nr 199, Przedszkolu Nr 228).

GALERIA